• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

Psychologowie

Czy potrafimy dbać o własne zdrowie?
To w zupełności nieodpowiednie, gdy kompletnie pomniejszamy wielkie znaczenie takich tematów jak zdrowie. Później tak czy siak możemy odczuć dużo negatywnych efektów ubocznych, a więc być może kapitalnie by było, gdybyśmy najzwyczajniej wzięli się za siebie? Często sytuacja jest taka, że choć wydaje się nam, iż dbanie o swój organizm to coś ciężkiego, to jednakowoż nigdy nie należy założyć, że to w 100% prawda. Raczej nie jest tak źle. Twierdzenie, iż to coś trudnego, niemożliwego, to tylko szukanie wymówki.
– dobra dieta. Fakty są takie, że choć Japończycy są taką nacją, która żyje w nieustannym stresie, na małej powierzchni, to i tak statystycznie żyją sporo dłużej, aniżeli inne narody. Dlaczego? Nadal jedzą pożywne, najzupełniej zdrowe potrawy, które wiele mogą dać!
– aktywność fizyczna. Gdy lubimy jeść, ale całkowicie zapominamy jak niezmiernie istotny jest regularny ruch, w efekcie narzekamy na swoją wagę. Co zatem zaradzić? Koszykówka, hokej, nordic walking czy jogging są przednimi formami spędzania wolnego czasu.

1. Przeczytaj więcej

2. Przeczytaj to

3. Sprawdź to

4. Kontynuuj

5. Czytaj dalej

Categories: Medycyna

Comments are closed.